15 49.0138 8.38624 http://studiotopbeauty.sk arrow 0 arrow 0 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT SALE 600

Líčenie denné, večerné, svadobné

Líčenie denné, večerné, svadobné

Ak Vás čaká  významný deň  akým je ten svadobný  alebo večer, akým je stužková, párty či ples, každá žena chce zažiariť a stať sa hviezdou aspoň na malú chvíľu. Dokonale upravená pleť so správne zvoleným make-upom dodá každej žene, nielen počas slávnostných príležitostí, ale aj počas všedného dňa neodolateľný šarm.

Radi Vám poradím aké líčenie sa hodí k Vašej tvári, ako sa správne nalíčiť a ako si vybrať tie správne produkty zo širokého sortimentu dekoratívnej kozmetiky.

Denné líčenie

základom každého líčenia ostáva vždy pekná, zdravá pleť. Dôležitý je aj správny výber farby na líca pre svieži výraz. Je dobré klásť dôraz na výber kvalitnej maskary, ktorá dokáže riasy neuveriteľne predĺžiť a zahustiť. Vhodné je použiť očné tiene v jemných zemitých a prírodných odtieňoch. Farba rúžu, prípadne lesku, by mala korešpondovať s celým líčením.

Večerné líčenie

večerný make-up má viacero podôb. Môže pôsobiť jemne, ale aj výraznejšie a extravagantne. Kde ho využijete? Promócie, ples, stužková, oslava, večierok, návšteva divadla, posedeniev reštaurácií...Večerné líčenie si vyžaduje väčšiu intenzitu, nakoľko je to typ líčenia využívaný pri umelom osvetlení, ktoré pohltí 50% intenzity make-upu, ktorý vidíme na dennom svetle.Väčšinou sa nezaobíde bez doplnkou ako sú trsy, umelé mihalnice alebo trblietky dodávajúce dynamiku líčenia očí.

Svadobné líčenie

svadba je veľký deň pre každú nevestu. Chce vyzerať a cítiť sa ako princezná, mať všetko dokonale zladené od hlavy až k päte. Prioritou by mal byť dlhotrvácny a kvalitný make-up. V neposlednom rade doporučujem konzultáciu a skúšku líčenia, ktorú netreba podceňovať. Nevestám odporúčam aj ošetrenie pleti minimálne dva týždne pred svadbou. Líčenie vždy vyzerá lepšie na čistej a zdravej pleti.

BUY FOR ME

E-mail Preview

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings