15 49.0138 8.38624 http://studiotopbeauty.sk arrow 0 arrow 0 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT SALE 600

Prístrojové ošetrenie pleti

Prístrojové ošetrenie pleti

Diamantová mikrodermabrázia

Je to veľmi účinná metóda exfoliácie pokožky. Neinvazívny spôsob odstránenia odumretých buniek špeciálnymi, sterilnými, medikálnymi hlavicami  rôznej intenzity abrázie za  pomoci vákuového odsávania.Vákuový podtlak pomáha zbaviť pokožku nadbytočného mazu a uvoľniť komedóny.Metóda je čistá, hygienická s vynikajúcimi výsledkami. Diamantová dermabrázia plnohodnotne nahrádza klasický peeling na začiatku kozmetického ošetrenia.Ošetrenie diamantovou dermabráziou zvyšuje obnovu buniek a následne sa zvyšuje aj vstrebávanie účinných látok.Odporúča sa  podstúpiť vo forme kúry pozostávajúcej z 8 až 10-tich ošetrení v 14-dňových intervaloch.Účinky mikrodermabrázie : vyhladenie jemných vrások,odstránenie jazvičiek po akné, hĺbkové čistenie a zmenšenie pórov , odstránenie povrchových pigmentových škvŕn, rozjasnenie a regenerácia pleti.

Quadripolárna rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia s quadripolárnou hlavicou je dnes zaradená k najsilnejším a najúčinnejším prístrojom pri ošetrení tváre.Dochádza k vypnutiu pokožky, spevneniu ochabnutých kontúr tváre a redukcií vrások.Ošetrenie spôsobuje prehriatie ošetrovanej plochy, zvyšuje teplotu v tkanive. Cez zvýšenú tepltu sa aktivizujú fibroplasty a stimuluje sa novotvorba kolagénu a elastínu.

Výsledkom ošetrenia je intenzívny prirodzený lifting tváre.Vynikajúce výsledky sa dosahujú aj pri nečistej a problematickej pokožke. Je vhodná aj na ošetrenie očného okolia ako kozmetický lifting horných a spodných viečok. Najúčinnejšia metóda v  rámci kozmetiky  na spevnenie ochabnutých kontúr tváre a na spevnenie pokožky krku.Ošetrenie sa doporučuje vo forme kúry, ktorá pozostáva z 8 -10 sedení v 7 dňových  intervaloch. Prvé výsledky sú badateľné  už po prvom ošetrení.

Vákuová podtlaková masáž

Vákuová podtlaková masáž predstavuje jemnú, veľmi príjemnú formu masáže, ktorá sa podobá na ručnú masáž práve vďaka podtlaku.Táto funkcia sa využíva pri každom jednom kozmetickom ošetrení bez ohľadu na typ pokožky , aby sa uvoľnili lymfatické cesty.

Pôsobením vákuového podtlaku sa aktivizuje mikrocirkulácia. Nakoľko pokožka tváre je tenká, výsledky sú okamžite viditeľné: pokožka ostáva hladká, tonizovaná,  zmierňujú sa opuchy - hlavne v okolí očí a zjemňujú sa vrásky. Súčasťou masážnej hlavice je Cromo frekvencia – blu, modré svetlo, ktoré sa používa v kozmetike v prípade jemnej pokožky, dilatovaných póroch, couperose.Ošetrenie sa môže aplikovať denne v trvaní 5 – 10 minút.  

Stimul - lifting

Technológia, ktorá bola vyvinutá z medicínskych metód, vyvíja svoje pozitívne účinky na svaly tváre.Precvičuje svalové skupiny pomocou bipolárnej elektrostimulácie. Jemne a selektívnym spôsobom tonizuje atonické svaly.

Po ošetrení STIMULom sú výsledky  ihneď viditeľné. Tvár sa vyhladí v dôsledku sťahovania svalov využitím stimulačného pôsobenia mikroprúdu, pokožka má svieži a mladistvejší vzhľad. Jedno z najlepších a najúčinnejších anti-age ošetrení, ktoré výrazne vyhladzuje vrásky. Najlepšie výsledky sa dosahujú pri ošetrení očného okolia, pri omladení okolia pier, pri ošetrení krku a dvojitej brady. Je to najmodernejšia náhrada a alternatíva tvárovej gymnastiky – skutočná elektrogymnastika tváre. Ošetrenie je vhodné aplikovať  každé 2 týždne,  5 -10 opakovaní.

Bio - mikrostimulácia

Hlavnou charakteristikou funkcie bio-mikrostimulácie je schopnosť precvičovať aj hlboko uložené svalové skupiny. Je to forma bezbolestnej tvárovej gymnastiky. Zvyšuje metabolizmus, prekrvenie a stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu.

Lifting využíva 4 funkcie , ktoré majú rôzne frekvencie a využívajú rozličné formy elektrického prúdu. Metodika liftingu je veľmi prísna  a náročná. Ošetrenie vhodné na  ochabnuté tkanivo, ako anti- aging ošetrenie, na odstránenie známok únavy  a stresu. Už aj po jednom ošetrení sú viditeľné výsledky.Kvôli dlhodobému efektu je potrebných viac sedení. Dĺžka ošetrenia 40 minút, v 2-3 týždňových  intervaloch, 5 -10 ošetrení.

Ionoforéza

Ionoforézou vpravujeme vo vode rozpustené iony danej účinnej látky do hlbších štruktúr pokožky využitím jednosmerného prúdu.Slúži na transport účinných látok čiastočným prekonaním bariérovej funkcie pokožky  a má veľmi silné hydratačné účinky.

Súčasťou ionoforézy je aj desincrustácia - je to funkcia, ktorá slúži na odstránenie nadbytočného mazu z pokožky pomocou desincrustačného prípravku.Ionoforéza sa doporučuje pri ošetrení všetkých typov pokožky - po vhodnom zvolení účinnej látky.

 Dĺžka ošetrenia 10-15 minút.

Meranie hydratácie pleti

Meraním hydratácie  je možné analyzovať hneď na začiatku  kozmetického ošetrenia stav hydratácie pokožky a podľa toho si zvoliť príslušnú metodiku starostlivosti.

Po  ukončení kozmetického ošetrenia sa klient môže presvedčiť o dosiahnutých výsledkoch kontrolou hodnôt na ovládacom paneli.

Biostimulačný soft laser

Je to istý druh fototerapie a patrí k doplnkovým metódam kozmetického ošetrenia.Laserový lúč pôsobí ako svetelný vitamín. Pri ošetrení sa mení polarita bunečnej membrány, zvyšuje  sa elasticita, hydratácia pleti.Laserový lúč napomáha hojeniu rán.Vynikajúce aj na ošetrenie aknóznej, nečistej pleti a herpesov.Lasery sa zaraďujú podľa vlnovej dĺžky  a intenzity do rôznych kategórií. V kozmetických salónoch sa používa kategória 3R.Indikácia ošetrenia -vždy keď potrebujeme zvýšiť  intenzitu látkovej výmeny vo všetkých štruktúrach kože,hojenie rán,acné,herpesy,liečenie lupín a vypadávanie vlasov,redukcia vrások – ale len na mierne zvýšenie pružnosti pleti. Dĺžka ošetrenia 10 -15 minút.

Ultrazvuk

Ultrazvuk je pre ľudské  ucho  nepočuteľné vysokofrekvenčné chvenie, ktoré sa využíva v bežnom živote, ale aj v medicíne a kozmetike. Vyvoláva také typy chvenia, ktoré dokážu aktivizovať metabolizmus a detoxikovať tým organizmus a má aj antibakteriálne účinky. Využitie kozmetického ultrazvuku – vpravovanie účinných látok, omladzujúce anti-age ošetrenia, regeneračné a rejuvenizačné ošetrenia, anti acne program, celulitída.Dĺžka ošetrenia 15 minút, doporučuje sa ošetrenie formou kúry, v týždňových intervaloch 5 – 10 opakovaní.

BUY FOR ME

E-mail Preview

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings